Úvod » Svadba » Svadobné kytice » Strieborná kytica pre nevestu
Na prianie vyrábam látkové saténové kytice, ktoré majú veľa výhod. Takáto kytička Vám neuvädne, vydrží prepravu, horúce počasie i mrazivú zimu. Perfektne k nej doladíte svadobné doplnky, ozdoby a pierka pre všetkých účastníkov svadby. A okrem toho je aj dokonalou rekvizitou na svadobné fotenie.
Svadobná kytica na fotke je vyrobená z bielej a striebornej saténovej stuhy. Satén vždy pôsobí elegantne, aj vďaka jeho decentnému lesku. Vďaka lesklým strieborným a "diamantíkovým"aplikáciám sa pekne trblieta. Eleganciu dodávajú aj ruže z lurexu.
V prípade záujmu môžem farby zmeniť, pozrite si vzorky farieb.
Rozmery kytice sú cca: šírka 18 cm, výška 27 cm.
Každá kytička je originál ručná práca, počítajte prosím s dĺžkou výroby cca 2 týždne, v sezóne aj viac. Ak Vás ale tlačí čas, dajte mi prosím vedieť, aby sme sa mohli dohodnúť.