Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3Náramky proti urieknutiu s 20%-nou zľavou !!Využite zľavu 20 % na všetky náramky proti urieknutiu ...

KONTAKTY

JANG-E, spol. s r.o.
Kynecká 1
949 01 Nitra
tel: +421 908 557 187
napíšte nám

Súťaž o vlasovú ozdobu na Facebooku január 2019

Súťaž o čelenku alebo sponu s náušničkami na Facebooku

Podmienky pre zapojenie sa do súťaže: súťaže sa môžu zúčastniť všetci používatelia Facebooku, ktorí v komentári pod obrázkom napíšu, ktorú vlasovú ozdobu z obrázku by chceli vyhrať.

Čo môžete vyhrať: vlasovú ozdobu s náušničkami podľa vlastného výberu (vyhotovenú buď ako čelenka alebo ako spona).

Trvanie súťaže: 22.1.2019- 27.1.2019

Žrebovanie: výhercu vyžrebujem náhodným výberom a meno zverejním na Facebooku. Budem ho kontaktovať správou na Facebooku 28.1.2019.

Nakoľko cena výhry nepresahuje sumu 350 eur podľa v tomto období platného zákona, hodnota ceny je príjmom oslobodeným od dane z príjmov a výhercovi nevznikne povinnosť tento príjem priznať v daňovom priznaní.

Výhra bude doručená Slovenskou poštou, alebo si ju výherca môže prevziať osobne podľa predchádzajúcej dohody s organizátorom súťaže. Doručovanie výhry je možné len v rámci SR.

Výherca stráca nárok na výhru, ak neposkytne údaje potrebné na doručenie výhry, alebo si ju nevyzdvihne do 1 mesiaca po skončení súťaže.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo prerušiť alebo ukončiť súťaž najmä v prípade, ak z technických dôvodov nie je možné zaručiť riadny priebeh súťaže.

Informácie o ochrane osobných údajov: organizátor spracováva a využíva osobné údaje výhercu (meno, priezvisko, adresu doručenia výhry) po dobu po doručenie výhry výhercovi.


Organizátorom súťaže je eshop https://www.ewelin-bizuteria.sk.

Súťaž nie je organizovaná, sponzorovaná, schválená, alebo inak prepojená so spoločnosťou Facebook. Súťažiaci poskytuje svoje údaje eshopu www.ewelin-bizuteria.sk a nie Facebooku.
This promotion is in no way sponsored, endorsed or administered by, or associated with, Facebook. You understand that you are providing your information to eshop wwww.ewelin-bizuteria.sk and not to Facebook. The information you provide will only be used for promotional purposes only.

Zverejnené 23.1.2019