Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3Náramky proti urieknutiu s 20%-nou zľavou !!Využite zľavu 20 % na všetky náramky proti urieknutiu ...

KONTAKTY

Eva Janglová
Kynecká 1
949 01 Nitra
tel: +421 908 557 187
napíšte nám

Úvod »O bižutérii a dekoráciách » Nezabudnite na svadobné pierka

Nezabudnite na svadobné pierka

Svadobné pierka zjednotia svadobných hostí

Svadobné pierka pre hostí, svedkov, rodičov, ženícha Svadba je nielen oficiálnym obradom spojenia dvoch ľudí, ale aj ideálna príležitosť na stretnutie členov oboch rodín a ich priateľov. Veľmi jednoduchým a elegantným spôsobom, ako označiť, že títo ľudia patria k sebe, je pripnutie svadobných pierok. Svadobné pierka slúžia nielen na označenie svadobčanov, ale ostávajú prítomným aj ako milá pamiatka na svadobný deň rodinného príslušníka alebo priateľa. Je to spôsob, ako jednoznačne ukázať, ktorí ľudia budú účastní nielen svadobného obradu, ale sú aj pozvaní na svadobnú hostinu. Zjednotia a určia, kto patrí k mladomanželom. Jednoducho odlíšia gratulantov od tých, ktorí sú hosťami pri svadobnom stole. 

***

Pripínanie svadobných pierok

Pierka na svadbu vyrábané ručne Pierka je dôležité pripnúť ešte pred obradom, aby pripínanie nepôsobilo rušivo počas svadobných úkonov. Najlepšie na mieste, kde sa všetci svadobčania stretnú a odkiaľ sa spoločne presunú na obrad. Či už je to pred kostolom, úradom, doma.. Táto milá úloha pripínania pierok pripadá družičkám, na pierka väčšinou používajú malý košíček. Nevesta si svoje družičky zvyčajne ešte zvlášť označí. Zvyčajne kvetinovými náramkami pre družičky alebo malými kytičkami, ktoré ladia s nevestinou svadobnou kyticou. Budúcemu manželovi pripne pierko nevesta. Pierka sa dávajú všetkým dospelým ľuďom a tiež starším deťom. Niekde je zvyk nedávať pierka ženám, ale aj žienky chcú mať pamiatku na túto oslavu. Väčšie a zaujímavejšie pierka patria svedkom a svadobným rodičom. Najväčšie a najkrajšie je pierko pre ženícha a musí ladí s nevestinou kyticou. Pierka sa pripínajú na klopu saka, prípadne na bolerko u žien. Naše svadobné pierka majú na pripevnenie zicherku, takže sa netreba obávať pichnutia sa špendlíkom ani straty pierka počas tancovania.

***

Pierka na svadbu podľa Vášho gusta

Svadobné pierka pre svadobčanov| Ewelin-bizuteria.sk Svadobné pierka bývajú farebne zladené s výzdobou, vďaka čomu pôsobia veľmi vkusne. Vlastne dopĺňajú a vyzdvihujú celkovú svadobnú výzdobu. Moje ručne vyrábané svadobné pierka sú z lesklých saténových stúh a je možné vybrať si farebnú kombináciu, ktorá bude farebne zladená so svadobnou saténovou kyticou. Niektoré pierka sú klasické, podľa zásady: v jednoduchosti je krása, iné sú naopak svojim tvarom veľmi špecifické a netradičné. Máte svoju vlastnú predstavu o svadobných pierkach? Pokojne mi napíšte, ak si z ponuky mojich pierok neviete vybrať alebo potrebujete upraviť farbu, veľkosť či tvar. Pierka na svadbu majú vystihovať Váš vkus a radosť z prítomnosti Vašich najbližších. A hoci sú snáď najmenším svadobným doplnkom, sú dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou Vášho veľkého dňa.