Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3Náramky proti urieknutiu s 20%-nou zľavou !!Využite zľavu 20 % na všetky náramky proti urieknutiu ...

KONTAKTY

Eva Janglová
Kynecká 1
949 01 Nitra
tel: +421 908 557 187
napíšte nám

Úvod »O bižutérii a dekoráciách » Látkové svadobné kytice sú IN

Látkové svadobné kytice sú IN

Svadobná látková kytica

Na objkednávku vyrobíme látkové svadobné kytice | www.ewelin-bizuteria.sk Žiadna nevesta sa nezaobíde bez svadobnej kytice. Keď sa povie nevesta, každý si vybaví ženu žiariacu šťastím, v dlhých bielych šatách a so svadobnou kyticou v ruke. Má ju stále pri sebe, v aute či pred oltárom, tróni na svadobnom stole. Ani na svadobných fotkách nesmie chýbať portrét so svadobnou kyticou. Jednoducho je neodmysliteľnou  súčasťou svadobných zvyklostí a celého obradu. Naše saténové kytice Vám pomôžu uchovať si živé spomienky na Váš prekrásny svadobný deň. Aj keď živé kytice sú stále obľúbené, nastupujúcim trendom sú netradičné látkové kytice.

***

Kvety, farby, tvary svadobných kytíc


saténové svadobné kytice- originálne, krásne a nevädnúceKrásnym trendom sú farebné kytice. Keďže väčšina nevestičiek je odetá v bielej, akákoľvek farba svadobných doplnkov pôsobí kontrastne. Nechá vyniknúť aj menšie doplnky a zaručene pasuje k ostatným farbám. Svadobné kytice v pastelových tónoch pôsobia nežne a krehko, sýte veselé farby zase vyjadrujú radosť zo života. V kombinácii s bielou pôsobia elegantne, noblesne a zároveň ľahúčko. Ak si v našom eshope rozkliknete detail produktu- kytice, nájdete vzorkovník farieb. Podľa neho si môžete vyskladať farebnosť, akú len chcete.

TIP: Pri klasických bielych šatách vynikne akákoľvek farebná kombinácia, ak si nevesta volí šaty vo farbe šampanské, maslové alebo krémové, odporúčame kytičku v jemných pastelových, broskyňovom alebo marhuľovom tóne.

Najobľúbenejšími kvetmi , ktoré si vyberáme do svadobných kytíc, sú ruže. Ani pri látkových kyticiach tomu nie je inak. Moje  saténové kytice tvoria z prevažnej časti tiež ruže, ktoré ručne vyrábam z nádherne lesklých saténových stúh.

Netradičným riešením je aj kytica v tvare gule na stužke, ktorá sa zavesí na zápästie . Kontaktujte ma, ak máte o takúto kyticu záujem.

K látkovej kytici je možné zvoliť farebne ladiacu výzdobu. Ako sa budúci manželia budú dopĺňať v manželstve a majú spolu „ladiť“, zladení by mali byť aj počas svadobného obradu. Pierko pre ženícha, tzv. korsáž vyrábam preto z rovnakých kvetov a v tých istých farbách, ako obsahuje nevestina kytica.

***

Prečo si zaobstarať saténovú kyticu

Látkové kytice na objednávku- vhodné na svadby, výročia, ako darčekRada by som poukázala na množstvo výhod látkových kytíc:

- saténová kytička nezvädne. Klasickú kyticu si nevesty zvyknú prevziať buď deň pred, alebo práve v deň svadby. V prípade saténovej kytice sa žiadna nevesta nemusí obávať, či jej kytička vydrží čerstvá a krásna. Ostane krásna nielen počas svadby.

- dá sa objednať niekoľko týždňov dopredu, čím sa vyhnete predsvadobnému stresu

- nezašpiníte sa od peľu, taktiež alergičky sa nemusia ničoho obávať

- počas svadby poslúži ako svadobná kytica, po svadbe z nej máte elegantnú bytovú dekoráciu, ktorá vám bude ešte veľmi dlho pripomínať váš veľký deň.  Všetko v jednej cene :-)

- v neposlednom rade- budete originálna a vašu netradičnú kytičku bude každý obdivovať

- v rovnakých farebných kombináciách je možné vyrobiť a svadobné doplnky, kytica sa dá skvele zladiť so svadobnými pierkami pre svadobčanov, náramkami či kytičkami pre družičky, saténovými ozdobami do vlasov a pod.

***

Kytice na hádzanie

Hovorí sa, že slobodná žena, ktorá kytičku chytí, sa do roka tiež vydá. Menej klasický zvyk je aj hádzanie nevestinho podväzku- ten zas hádže ženích slobodným mládencom. A rovnako ako svadobnú kyticu- kto podväzok chytí, do roka by sa mal ženiť. Či už sa tieto veci vyplnia, uvidíte vy sami, každopádne hádzanie svadobnej kytice je nielen pekným zvykom, ale aj príjemným spestrením programu a svadobnej zábavy. Na rozhodnutí nevesty ostáva, či bude hádzať svoju svadobnú kyticu, alebo si nechá vyrobiť podobnú kytičku v menšom, keďže väčšina neviest si plánuje svadobnú kyticu ponechať na pamiatku. Ide predsa len o symboliku, takže na hádzanie postačí aj menšia a tým pádom ľahšia kytička. Rada pre vás vyrobím kyticu na hádzanie v menšom prevedení, ale v rovnakom štýle ako kyticu svadobnú.

***

Látkové ktice pre mamy a družičky

Látkové kytice pre družičky v rôznych farbách Počas odobierky, alebo ak sa odobierka nerobí, tak počas svadobného programu prichádza na rad poďakovanie rodičom. Je krásnym gestom okrem poďakovania odovzdať svadobným mamám aj kytičku. Keďže látková kytička nezvädne, tento symbol vďaky od detí vydrží svadobnej mame dlhé roky ako dojímavá pamiatka.

Družičky sú neoceniteľné pomocníčky na svadbe a vyzerá dokonale, ak si ich nevesta označí podobnými, ale menšími kytičkami, ako má ona sama. Naše kytice pre družičky sú ľahučké, malé a roztomilé. Veľmi pekne vyzerajú malé kytičky pre družičky, ktoré tvorí 7 kvietkov rovnakých, aké sa nachádzajú v kytici nevesty. Ak má nevesta kyticu v tvare gule zavesenú na stužke, pre družičky môžem vyrobiť rovnaké typy kytičiek, ale v menšom prevedení.

Nezabudnite si objednať kytičku s predstihom. Kým budete plánovať  a organizovať ostatné záležitosti, látkovú kytičku už môžete mať pripravenú doma a kochať sa jej krásou.